Jmenuji se Lukáš Nosek a pracuji jako terapeut. Při poskytování terapií pracuji s metodami vycházející z metody SRT a Body Restrukturingu. Tyto dvě metody jsou naprosto úžasné, protože dokáží problém pojmout jako celek a jako s celkem s ním pracovat. Během rozhovoru, který během terapie s Vámi vedu, Vás dokáži navést na Vaše niterné pocity, které si třeba neuvědomujete. Zároveň tyto pocity, které mají na Vás negativní vliv, odblokuji. Odblokování znamená, že se určitá část problému smaže a tím zmizí a nebude Vás již zatěžovat. Během terapie se neodblokovávají pouze emoce, ale i programy a traumata, která Vás zatěžují. Nemusíte se ničeho bát, metoda je plně bezkontaktní. Přes svoje Vyšší Já se napojím na Vaši dušičku a ta mi přes kyvadlo ukáže kde jsou příčiny Vašich problémů.

Během svého života jsem také řešil určité situace se kterými jsme si nevěděl rady a tak jsem se dostal k těmto metodám. Naprosto mě uchvátila jejich jednoduchost a efektivita. Proto jsem se je začal učit. Mé učení trvalo několik let. Během této doby jsem pochopil různé přírodní a vesmírné zákony, které nás životem běžně provází. Na základě toho jsem se vydal na cestu zprostředkování těchto metod lidem a zvířatům a nabídnutí efektivní pomoci.

Metody mě naučila, teď již moje manželka, Gabriela Nosek Čanigová, která s nimi pracuje již bez mála 30 let a během těchto let úspěšně pomohla obrovskému množství lidí.

K odblokování mohu také nabídnou posílení a doplnění fyzické a psychické energie pomocí univerzální energie Reiki.