Zasvědcení do Reiki

Do jednotlivých stupňů Reiki Vás mohu zasvětit.

Zasvěcení do Reiki dělám pouze individuálně, ne skupinově. Kladu důraz na osobní přístup, kde se Vám mohu plně věnovat a vše Vám náležitě vysvětlit.

I.stupeň.... 1700Kč

II.stupeň....2500Kč

III.stupeň Mistr Reiki.... 5000Kč

Mistr učitel...... 15 000Kč

Upozorňuji, že nedávám certifikáty, jsou to jen papíry, které nic neznamenají.

Reiki

Nádherná čistá energie, která je plná lásky a pokory. Cítím, že zasvěcení do této metody by měli přijímat již miminka po narození, aby se svět stal mírumilovnější. Ve spoustě duší by zavládla láska, pokora a světlo. V dnešní době plné agrese a nelásky by to byl krůček k uzdravení Země.

To, co se ve vás odehrává ve chvíli, kdy o Reiki požádáte a ona skrz vás začne proudit, se dá nazvat pouze jako propojení s přírodou, kosmem, absolutnem. Ti z vás, kdo věří v Boha, tak spojení s Bohem. Je to taková nádhera dávat a přijímat energii REIKI. Pokud byste měli zájem, aby přes vás tato energie proudila a vy jste s ní mohli uzdravovat sebe nebo vaše blízké, tak navštivte některý z kurzů. Vyberte si kurz a Mistra Reiki, který vám bude blízký a budete se v jeho přítomnosti cítit uvolněně. Zasvěcuje se postupně do 3 stupňů.

Při prvním dojde k očištění a napojení se na tuto energii. Začnete vnímat energii mezi dlaněmi, příjemné teplo, které skrze vás začne proudit ve chvíli, kdy si o Reiki požádáte. Po zasvěcení do 1.stupně dochází k očištění těla, které trvá přibližně 21 dní. Doporučuje se po tuto dobu jíst lehce stravitelná jídla, hodně zeleniny, hodně pít vodu a vyvarovat se alkoholu. Můžete začít přikládat ruce na bolavá místa. Vždy je velmi důležité si o energii požádat, být v klidu a pokoře. Já si vždy zapálím svíčku, protřu si dlaně a požádám o energii Reiki. Pak již můžete přikládat ruce na bolavá místa.

Při druhém stupni již bude vaše energie Reiki silnější, dostanete symboly, které zesilují tuto energii a vy jí můžete začít posílat i na dálku. Je důležité, aby jste věděli komu a kam energii posíláte. Vždy potřebuji vědět jméno , příjmení, datum narození, bydliště nebo místo, kde se bude dotyčný, kterému energii posílám, nacházet. Pak si o energii požádám a namířím dlaně směrem dopředu. Tuto energii posílám po dobu 15 minut.

Pak následuje třetí stupeň, stupeň Mistrovský. Po jeho zasvěcení se z vás stane Mistr Reiki. Síla energie, která přes vás proudí je velice silná. Dostanete zasvěcení do dalších symbolů, které z vás udělají opravdové Mistry. Budete moci tuto energii posílat, programovat, můžete jí posílat na události, do minulosti, do budoucnosti.... Je to až neuvěřitelné, co s touto energií můžete dělat a kde jí můžete nechat působit. Stačí si pomyslet a poprosit a už jste napojení....Energie začne proudit.

Ve chvílích, kdy energii přijímáte a je jedno, jestli máte jeden stupeň zasvěcení nebo tři, vždy jde Reiki skrze vás. To znamená, že část energie zůstává i ve vás, najde si v těle místo, kde tuto energii sami potřebujete. Tím v tuto dobu léčíte i sami sebe. Všem doporučuji alespoň první stupeň!

Pokud by jste měli touhu stát se učitelem Reiki a zasvěcovat nové žáky, tak je třeba projít ještě jedním kurzem.

Existuje mnoho druhů a odnoží Reiki. Od tradiční Usuiho Reiki, Karuna Ki Reiki, K-Reiki, Imara Reiki Shambala.....a další a další ... záleží jen na vás, na kolik chcete svojí energii Reiki rozšířit. Nebudu se o nich rozepisovat, informací o těchto odnožích a druzích najdete na internetu mnoho.