Na co lze terapii - odblokování aplikovat

Lidé se na mě obrací se svými fyzickými, psychickými, vztahovými, partnerskými a dalšími problémy. Během terapie problém rozebereme a pomocí metody SRT odblokuji příčiny problému a energie zharmonizuji. Při fyzických obtížích, krom metody SRT, používám také metodu Body Restructuring, čímž dokáži srovnat a přeléčit fyzické tělo a tím ulevit od bolestivých projevů problému. K tomu, aby byla terapie plnohodnotná, vám doporučím případně byliny, doplňky stravy a poradím i s jednoduchými cviky pro odstranění bolestí pohybového aparátu. Terapii provádím osobní terapií nebo na dálku.

Těmito metodami lze pomoci před zkouškami, závody a během přípravy na ně. Odstraněním stresu, negací a negativních emocí a celkovému pozitivnímu naladění dochází ke změně přístupu, ke zlepšení výkonů a rychlejší regeneraci.

Mezi časté problémy, se kterými se na mě klienti obracejí, je řešení problémů v oblasti podnikání, zaměstnání a financí. Problémy v těchto oblastech jsou často spojené se závistí od druhých lidí, naučenými vzorci chování a přístupem k penězům jako takovým. Veškeré tyto negace mají vliv na finanční a pracovní stránku života a proto např. nemůžete dosáhnout vyvážených příjmů nebo Vám nejde prorazit s novým výrobkem na trh.  

Terapie nenahrazují lékařskou péči.